Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2190: Prenájom: luxusné kancelárie - Žilina.

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
širšie centrum
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
25.03.2021
Aktualizované
12.05.2022
Cena 66,00 €/m2/rok
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

Administratívna budova - novostavba v širšom centre mesta vhodná, ako sídlo spoločnosti. 
Na prenájom sú 4 sektory o rozlohe cca 300 m2 na 1. posch.   Sektor pozostáva z 1 alebo 2 miestností, kuchynky, kúpeľne a WC. Miestnosti sú vykurované podlahovým kúrením zo solárneho systému, vrátane prípravy teplej vody alebo ústredným kúrením - plyn. Na podlahách je keramická dlažba alebo plávajúca podlaha.  V kúpeľni je umývadlo, sprchový masážny kút a toaleta. V kuchynskom kúte je linka na mieru. 
 V miestnostiach sú rozvody elektrickej energie a PC siete.   Budova je monitorovaná kamerovým systémom,  parkovisko je osvetlené, monitorovaní a oplotené s dvoma automatickými bránami. Cena za 1 parkovacie miesto: 16,66 Eur/mesiac + dph.

Cena: 66-70,- Eur/m2/rok + energie  (1,33,- Eur/m2/mesiac  + dph).