Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 558 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom menšia hala, sklad s kanceláriou, Žilina - Rosina

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Celková plocha
100 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
17.06.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 5,49 €/m2/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame Vám na prenájom halu, resp. skladový priestor s parkovaním a samostatnou kanceláriou v obci Rosina, 3 km od Žiliny. Plocha haly: zastavaná 50m2, pozemku na parkovanie resp. ďalší skladový vonkajší priestor je cca 50 m2. Stav objektu: novostavba. Rozmery haly: 6,5m x 7,8m, strop : 4m, vstupné dvere : 4m x 2,5 m. Kancelária sa nachádza hneď vedľa haly a má výmeru 25 m2. Viac info v RK! Cena 5 €/m2/mesiac + DPH+ energie.
Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicovav@anoreal.sk