Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ID 3019 Skladová / výrobná hala 1416 m2, „E“

Žilina, Priemyselná zóna Arrow

ID 2743 Prenájom: skladová hala, 600 m2

Žilina, Lietavská Lúčka Arrow

ID 3021 Prenájom: skladová hala A, 450 m2, Rosina

Žilina, Rosina Arrow

ID 3024 Prenájom: skladový priestor 1500 m2

Žilina, Žilina Arrow

ID 3018 Prenájom: výrobná / skladová hala, 488 m2

Žilina, Žilina Arrow

ID 3029 Prenájom: sklad, 627 m2 – Žilina A

Žilina, Kamenná Arrow

Na prenájom obchodný priestor, 32 m2, Rajec

Rajec Arrow