Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2677 Prenájom : sklad + predajňa, „PR“

  • Komerčné objekty, Prenájom, Žilina | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
664 m2
Celková plocha
550 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 2 600,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

yvárenajmeme vykurovaný skladový objekt, ktorý tvorí:   prepojená skladová hala  487 + 140 m2, dve kancelárie 13 + 13 m2,   toalety + umývarka. Vstup cez nakladacie rampy alebo priamo z ulice, výška 3-3,35 m.   K objektu sú priľahlé vnútroareálové plochy a prístupové vonkajšie plochy. Priestory sú k dispozícii od začiatku roku 2022. Vhodné na sklad + predajňa.

Cena: 

Výrobno / skladové priestory:          3,80 € /m2 / mesiac  + merateľné energie  (elektrika, vodné, stočné, plyn) + služby (parkovacie plochy, strážna služba podiel )

Administratívno sociálne priestory:   4,50 € /m2 / mesiac + merateľné energie  (elektrika, vodné, stočné, plyn)+ služby (parkovacie plochy, strážna služba podiel )