Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 626 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2556 Prenájom: vykurovaný skladový / výrobný priestor, 260 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Obchodná priemyselná zona
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
260 m2
Celková plocha
900 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
15.12.2020
Aktualizované
16.02.2021
Cena 1 150,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2556  Prenájom:  vykurovaný  skladový / výrobný priestor, 260 m2

Prenajmeme skladový / výrobný  priestor v obchodno-priemyselnej zóne o rozlohe 260 m2 (210 m2 sklad, 50 m2 administratíva a zázemie) . Objekt sa nachádza v uzavretom a stráženom areáli, s prístupom 24 hod denne. K dispozícii vlastné toalety, kancelária, šatňa,    2 x elektrické rolovacie vráta s rozmermi 245 cm (šírka) x 225 cm (výška) a   265 cm (šírka) x 300 cm (výška), rozvody PC sietí. Svetlá výška skladu je 3,5 - 4,5 m, asfaltová podlaha / dlažba. Priestory sú vykurované plynom s vlastným kotlom, vlastné meranie plynu, vody a elektriny, chránené kamerovým systémom a strážnou službou. K dispozícii je parkovacia plocha pre 3 vozidlá do 3,5 t v cene za prenájom, ďalšie po dohode.   Energie cca 170,- Eur/mes -merateľné.     Nájom 1 mesiac vopred + 1 mesiac depozit.

Cena: 1.150- Eur/mesiac + merateľné energie + dph