Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2471 Prenájom: skladová hala, 720 m2, Žilina

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
P.O. Hviezdoslava
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
720 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
19.01.2021
Aktualizované
16.06.2022
Cena 5,00 €/m2/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2471  Prenájom: skladová hala, Žilina

Ponúkame do prenájmu oblúkovú halu o celkovej výmere 720 m2 – sklad 694,5 m2,  25,5 m2 tvorí sociálne zariadenie  a  zázemie pre upratovačku. Podlaha je pancierová z drátkobetónu s vysokou nosnosťou. Priestor je vybavený bezpečnostným zariadením, LED osvetlením, podvojnými meračmi el. energie a vody. Systém kúrenia prispôsobíme vašim požiadavkám. Po dohode s prenajímateľom  je možnosť vnútorných úprav, avšak  na vlastné náklady. Samozrejme, nechýba ani zavedený internet, ktorého rýchlosť vám vieme upraviť na požiadanie.

4 parkovacie miesta v cene prenájmu + 2 za úplatu (20,- Eur/mes/1), upratovanie spoločných priestorov, 24/7 strážna služba, kamerový systém, odvoz odpadu, reklamná kampaň, ročné vyúčtovanie energií, nákladná rampa.  vhodné na sklad + pbchod, nevhodné pre športové aktivity.

Podmienky: platba vopred do 7 dní od podpisu zmluvy, nájom 3 mesiace, depozit 3 mesiace.

Cena: 5,- Eur/m2/mesiac + energie  + dph.