Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ !! ID 2663 Predaj: záhradná chatka, osada Baňa.

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Ulica
Závodie
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
18 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
06.10.2021
Aktualizované
14.10.2021
Cena 38 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID  2663  Predaj: záhradná chatka, osada Baňa - Závodie.

Záhradná chatka s rozlohou 18 m2 a pozemkom 392 m2. Chatka je murovaná, obložená drevom, pokrytá plechom a je podpivničená.  IS: elektrika, vlastné meranie a úžitková voda (1000 l nádrž). Pozemok je slnečný  s JZ orientáciou, celý oplotený, nachádza sa na ňom skleník.  Prístupná autom. Cena: 28.000,- Eur

Možnosť odkúpiť a prepojiť so  susedným pozemkom (jeden majiteľ) o rozlohe 144 m2 na ktorom sa nachádzajú betónové základy + podpivničenie 5 x 4 m na výstavbu druhej chatky.

Pozemky a stavby sa nachádzajú v záhradkárskej  osade Baňa, uzavretá len pre majiteľov chát.

Cena za všetko: 38.000,- Eur