Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1 izbový byt, novostavba , Žilina, 44 m2

  • Byty, Prenájom, Žilina | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
24.11.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 450,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom väčší 1 izbový byt v centre mesta Žilina. Plocha: úžitková 44 m2.Stav objektu: novostavba. Cena 450 €/mesiac. Byt bez balkóna sa prenajíma nezariadený. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka. Vhodný aj pre 2 osoby. Kontakt: Ing. Ivana Praženicová, 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk