Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2648 Prenájom: zariadená 1 izb. byt / garsónka + parkovanie – Žilina

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Kálov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.09.2021
Aktualizované
09.11.2021
Cena 400,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID: 2648 Prenájom: zariadená 1 izb. byt / garsónka + parkovanie  – Žilina  K5.

Prenajmeme zariadenú atypickú  garsónku v centre mesta s možnosťou parkovania v uzatvorenom dvore.   Nachádza sa na 3.p., s rozlohou cca 30 m2, kuchynský kút spojený s izbou, kúpeľňa, chodba.  Garsónka je po kompletnej rekonštrukcii: strešné okno Velux so žalúziami, plávajúca podlaha a keramická dlažba.   Vybavená je menšou kuchynskou linkou ( dvojplatnička, digestor, chladnička, mikrovlnka),  manželskou posteľou, stolík, police, skrinka, vešiak, TV, v kúpeľni je rohová vaňa, umývadlo  a  WC. Možnosť pripojenia na  káblovú televíziu a internet. K dispozícii je spoločná práčovňa.  Majiteľ poskytuje služby hotelového typu (upravovanie, výmena posteľnej bielizne, uterákov ...). Budova je zabezpečená elektronickým aj kamerovým systémom, bezpečnostnými mrežami, celý objekt je v nočných hodinách uzavretý. Vyhradené parkovanie.  Garsónka sa nachádza v blízkosti OC Mirage.

Cena: 400,- Eur / mesiac komplet vrátane parkovania.