Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 341 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2588 : Predaj 1 izbový byt, širšie centrum, Žilina

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Kysucká cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
48 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.03.2021
Aktualizované
07.04.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2588 : Predaj  1 izbový byt, širšie centrum, Žilina

EXKLUZÍVNE !!

Predáme 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o celkovej rozlohe 48,28 m2 (40,05 úžitková plocha + 8,28 pivnica) na 2. posch. v tehlovom dome v blízkosti zimného a futbalového štadióna. Byt pozostáva z izby, kuchyne, chodby, kúpeľne, wc, zásobárne a murovanej pivnice. Okná sú plastové so žalúziami, na podlahe je položená plávajúca podlaha keramická dlažba, kuchyňa je vybavená linkou, v kúpeľni je klasická vaňa, wc je samostatné.  Vykurovanie a príprava teplej vody z vlastnej bytovej kotolne.   Parkovanie - verejné, bez problémové, pred vchodom.   

Okolie:  centrum – širšie  mesto, dostupnosť služieb (Lidl), MHD, SAD .... 

Cena: 93.000,- Eur