Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na predaj 1 izb.byt, čiast. rekonštrukcia, Žilina - Vlčince

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Vlčince
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
04.06.2022
Aktualizované
04.06.2022
Cena 112 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 1 izbový byt s výmerou 38m2 po čiastočnej rekonštrukcii,vyhľadávaná lokalita Žilina - Vlčince. Slnečný byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome na 2. podlaží. Nehnuteľnosť má menené okná a vstavanú skriňu v spálni. Pri poslednej rekonštrukcii v r. 2019 boli tiež menené plávajúce podlahy v celom byte, nové vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere. Byt má pôvodné zachovalé jadro s WC. Veľkou výhodou bytu je klimatizačná jednotka na reguláciu teploty a žalúzie na elektrické ovládanie. Zariadenie ostáva podľa dohody. K bytu patrí pivnica, nová potravinová skriňa.Nehnuteľnosť nemá balkón. Výborná občianska vybavenosť, v blízkosti je škola, škôlka, COOP Jednota, atď..Viac info v RK.
Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk