Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | REZERVOVANÉ Zmodernizovaná garsónka na sídlisku Vlčince v Žiline

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Vlčince
Ulica
Pittsburgská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
20 m2
Celková plocha
20 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
23.12.2021
Cena 82 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=JDkWXxm5iUA garsónky, ktorú ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK. Osobnú obhliadku s vami vykoná ochotne náš realitný agent, Pavol Hlávka +421902655711

Garsónka prešla kompletnou modernizáciou, pri ktorej boli vymenené plastové okná, vymenené elektrické rozvody, vymurované jadro, nové stierky a omietky a na zemi je nová laminátova podlaha. Garsónka sa predáva kompletne zariadená aj so spotrebičmi.

Bytový dom má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou, zrekonštruovaná je strecha, výťah a interiér vchodu. Kompletne sú vymenené aj stúpacie rozvody. Na bytový dom, ktorý je pod správou BYTTERM, a.s., Žilina, bol vydaný energetický certifikát typu B. Mesačné náklady na bývanie sú 70 EUR vrátane energií.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základnú školu, materskú škôlku, obchody, polikliniku, lekáreň, veterinárnu stanicu, zastávky MHD, reštaurácie, hypermarkety Tesco, Lidl, OC Dubeň a iné. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 1 minútu. Na športové vyžitie môžete využiť vodné dielo Žilina, ktoré sa nachádza 10 min. pešou chôdzou od domu.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.