Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Drnda
drnda@smartbrokers.sk
+421918074173

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Byt je rezervovaný

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Vlčince
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Celková plocha
45 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.05.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 114 500,00 €
Miroslav Drnda Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421918074173

Popis nehnutelnosti

BYT JE REZERVOVANÝ. Pozrite si 3D prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=ehzEenFKNw7 1-izbového bytu s 2 lodžiami, ktorý je situovaný na poslednom 6. poschodí s juhozápadnou orientáciou. Celková výmera bytu s príslušenstvom je 37 m2 + 8 m2 lodžie = 45 m2. Osobnú obhliadku bytu s vami vykoná realitný agent, Miroslav Drnda +421918074173

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne a jednej izby. Lodžie sú prístupné z izby a kuchyne. Príslušenstvom bytu je väčšia pivnica nachádzajúca sa na podzemnom podlaží bytového domu. V roku 2014 bola vykonaná kompletná rekonštrukcia bytového domu, zateplenie fasády a strechy, výmena stúpačiek a nový výťah.

Lokalita bytového domu patrí k jednej z najobľúbenejších a najzelenších častí sídliska Vlčince v Žiline. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť ku ktorej patria: základná škola s materskou školou, nemocnica, lekáreň, pošta, obchody, Billa, Kaufland, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné zariadenia a veterinárna klinika.

Byt je vhodný aj na investíciu za účelom prenájmu. V blízkosti sa nachádza novovznikajúce inžinierske centrum Siemens Mobility. Kúpu tohto 1-izbového bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.