Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom s pozemkom 753m2, Žilina - Budatín

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
23.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 190 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Žilina - Budatín. Dom s pozemkom 753 m2 je v pôvodnom stave určenom na rekonštrukciu. Nehnuteľnosť má zastavanú plochu o výmere 91 m2. V suteréne domu je garáž, na I. nadzemnom podlaží je situovaná chodba, kúpelňa, kuchyňa a priestranná obývačka s krbom. V podkrovnom priestore sa nachádza veľká spálňa, resp. s možnosťou prerobenia na 2 izby. Dom je napojený na vodu, elektriku a žumpu. Plyn a nová kanalizácia je v ceste. Výhoda rekonštrukcie podľa predstáv nového majiteľa, tiež možnosť rozdelenia pozemku. Viac info v RK!
Kontakt. 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk