Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2,5 izbový byt Žilina - centrum, 81 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Námestie gen. M. R. Štefánik
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
11.01.2022
Cena 650,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2,5 izbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Žiliny na Námestí M.R. Štefánika. Byt o výmere 81 m2 je zrekonštruovaný a nachádza sa na druhom podlaží v bytovom dome bez výťahu. Dispozícia bytu: priestranná chodba, spálňa, obývacia izba, kuchyňa, malá pracovňa, kúpeľňa s WC a s balkónom. Byt sa prenajíma zariadený. TREBA VIDIEŤ. Voľný ihneď !!! Cena mesačného nájmu vr. energií je 650 eur. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk