Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 529 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2564 Predaj: 2 izbový byt, Hliny V.

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Hliny
Ulica
Hliny V.
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.01.2021
Aktualizované
17.02.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID 2564 Predaj: 2 izbový byt, Hliny V.

REZERVOVANÝ !!

Predáme 2 izbový byt o rozlohe 68 m2 v zateplenom panelovom dome na 8/8 posch. s orientáciou V/Z. Byt má 2 veľké izby vo výmere 6×3,5 m, priestrannú chodbu, v chodbe je ešte malá miestnosť, kuchyňa, špajza,  pivnica, balkón a loggia.  V byte sú menené okná (plastové), na podlahe   v izbách je plávajúca podlaha, inak pôvodný stav, chodba, kuchyňa wc a kúpeľňa - dlažba.

V dome prebehla rekonštrukcia balkónov,  zateplenie z východnej strany, v byte sú robené nové stúpačky, v r. 2019 prebehla výmena výťahu. Strecha bola tiež rekonštruovaná, v dobrom stave, nezateká do bytu. Vo vchode sú senzorové svietidlá, otváranie dverí na čip. Výborná lokalita, plná zelene. Výborná občianska vybavenosť - škôlky v blízkosti, obchody Coop Jednota, 5 min. Lidl, Tesco obvodová, 3 min. autobus. zastávka, v blízkosti zdravotné stredisko, na pešo do centra mesta - 20 minút.   Byt ponúka krásny výhľad z balkónov, najmä zo západnej strany.

Cena: 110.000,- Eur