Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Marta Bušfyová
busfyova@jmb-reality.sk
0903 246 649

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE - 2 izbový byt v Žiline

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Hájik
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.05.2022
Aktualizované
30.05.2022
Cena 140 000,00 €
Marta Bušfyová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 246 649

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Žiline, vo veľmi peknom a tichom prostredí, obklopenom zeleňou. Nachádza sa na 1. poschodí zatepleného bytového domu. Byt má výmeru 60 m2. Je vo veľmi dobrom stave, z kuchyne je východ na balkón. Byt sa predáva čiastočne zariadený. Kuchyňa zostáva - okrem stola a stoličiek (chladnička je nová - cena dohodou). V obývačke zostáva skrinka a poličky, v spálni zostáva posteľ, nočné stolíky, vstavaná skriňa, v kúpeľni práčka a skrinka, v špajzi poličky a garniže v celom byte. K bytu prislúcha pivnica.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2044
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Marta Bušfyová.
Kontakt: 0903 246 649