Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK Staromestský 81 m2 2-izbový byt v centre mesta Žiliny

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Legionárska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
31.03.2021
Aktualizované
31.03.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pozrite si 3D prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=KgJyWkAotH2

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj staromestský 81m2 2-izbový byt v centre mesta Žiliny. Ďalšie informácie o byte vám ochotne náš realitný agent Pavol Hlávka +421902655711

Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží zo štyroch v udržiavanom tehlovom bytovom dome na Legionárskej ulici. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Pôvodné okná boli vymenené za plastové. V byte sú položené laminátové podlahy a dlažba. Menená bola aj kuchynská linka. Dispozícia bytu: vstupná chodba, dve izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Orientácia bytu je na sever a juh. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 6,4 m2 murovaná pivnica. K bytu prislúcha aj 3,3 m2 úložna kobka, ktorá sa nachádza v spoločnej záhrade vlastníkov bytového domu. Byt má vlastný plynový kotol na vykurovanie a ohrev vody. Mesačné náklady s energiami sú 170 EUR. Byt je pod správou spoločnosti Ľudové bytové družstvo v Žiline.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základnú školu, škôlku, gymnázium Veľká okružná, jazykovú školu, obchody, polikliniku, zastávku MHD, kostol, reštaurácie, mestskú políciu a iné prevádzky. Mariánske námestie, OC Mirage a historické centrum sa nachádzajú 4 minúty pešou chôdzou od domu. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 2 minúty.

Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv a veľkou výhodou je spoločná uzatvorená záhrada. Kúpu tohto bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.