Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj 2-izbový na Jarnej ulici v Žiline

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Hliny
Ulica
Jarná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Celková plocha
54 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.01.2023
Aktualizované
10.05.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pozrite si virtuálnu prehliadku 2-izbového bytu na predaj https://my.matterport.com/show/?m=hKooSxnF3mm, ktorý ponúka exkluzívne realitná kancelária AGENT.SK. Osobnú obhliadku s vami vykoná realitný agent, Pavol Hlávka +421902655711, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie o byte.

Byt je pôvodnom stave a nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite žilinského sídliska Hliny VII na Jarnej ulici. V tomto byte bez balkónu, sú osadené plastové okná. V izbách sú položené pôvodné drevené parkety. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne s vaňou a samostatnou toaletou. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží z 5, bez výťahu. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 2 m2 murovaná pivnica, ktorá prislúcha k bytu. Izby aj kuchyňa sú orientované na severovýchod. Byt sa predáva vypratyný bez nábytku.

Bytový dom prešiel opravami a modernizáciou. Zrekonštruovaná je strecha a má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou. Zateplené sú aj pivničné priestory. Vymenené sú stúpacie rozvody. Interiér vchodu je čistý a udržiavaný. Na bytový dom bol vydaný energetický certifikát v triede B. Správu bytového domu vykonáva spoločnosť BYTTERM, a.s. Žilina a mesačné zálohové platby na bývanie v tomto 2-izbovom byte sú iba cca 97 EUR vrátane energií.

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej a príjemnej lokalite s množstvom zelene. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, a to jasle, materské škôlky, základné školy, umelecká škola, detské ihriská, lekáreň, fitness centrum, zástavky MHD, obchody, nákupne centrá, pošta a reštaurácie. Na žilinský diaľničný obchvat sa dostanete autom za 30 sekúnd. Verejné parkovanie je priamo pri bytovom dome. Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.