Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 806 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Byt je rezervovaný

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Vlčince
Ulica
Dobšinského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Celková plocha
66 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.09.2021
Aktualizované
29.12.2021
Cena 144 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku: 2-izbového bytu, ktorý ponúka exkluzívne realitná kancelária AGENT.SK
BYT JE REZERVOVANÝ.
Ďalšie informácie o byte vám poskytne náš realitný agent Pavol Hlávka +421902655711, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Byt sa nachádza v bytovom dome s výťahom na najvyššom poschodí. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 1,80 m2, ktorá sa nachádza na 1. podzemnom podlaží. Podlahová plocha bytu s pivničnou kobkou má výmeru 64 m2. Zrekonštruovaný balkón má 2 m2.

Kuchyňa so špajzou a obývacia izba je orientovaná na juhozápad. Spálňa je orientovaná na juhovýchod. Byt prešiel modernizáciou, pri ktorej boli vymené plastové okná, vymurované bytové jadro, zmodernizovaná kúpeľňa s toaletou, osadená bola aj nová kuchynská linka s plynovým sporákom, elektrickou rúrou a umývačkou riadu.

V bytovom jadre a kuchyni boli vymenené elektrické rozvody. V kuchyni a chodbe je položená dlažba a v izbách je plávajúca laminátová podlaha. Do bytu je zavedená optická sieť a pripojenie na internet / TV od všetkých poskytovateľov.

V roku 2012 bol bytový dom zaizolovaný tepelnou izoláciou, pričom bola zrekonštruovaná aj strecha. Plánovaná je výmena stúpacích rozvodov a výťahu. Obytný dom je pod správou žilinskej spoločnosti OSBD Žilina. Mesačné platby správcovi pri trojčlennej rodine sú 115 EUR. Mesačné náklady na elektrickú energiu a plyn sú podľa spotreby cca 30 EUR.

V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, a to jasle, materské škôlky, základné školy, umelecká škola, oddychové zóny, detské ihriská, poliklinika, zastávky MHD, obchody, nákupne centrá, pošta, kostol a reštaurácie.

Od bytového domu sa za pár minút dostanete na príjemnú prechádzku lesom do Lesoparku Chrasť. Tiež na Vodné dielo Žilina, pri ktorom môžete realizovať rôzne športové aktivity. Na žilinský diaľničný obchvat sa dostanete autom od domu za 3 minúty.

Kúpu tohto 2-izbového bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.