Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom podkrovný byt so záhradkou v RD, Žilina - Budatín

  • Domy a vily, Prenájom, Žilina | pic. 1
  • Domy a vily, Prenájom, Žilina | pic. 2
  • Domy a vily, Prenájom, Žilina | pic. 0
  • Domy a vily, Prenájom, Žilina | pic. 1
  • Domy a vily, Prenájom, Žilina | pic. 2
Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
11.01.2022
Cena 650,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame na prenájom podkrovie rodinného domu v časti Budatín (100 m od Budatínskeho hradu a parku). K dispozícií je veľká izba (s možnosťou rozdelenia na 2 izby so samostatnými vchodmi), väčšie otvorené podkrovie vhodné na obývačku v spojení s pracovňou a pod., kuchynka, kúpeľňa, veľká chodba s úložnými priestormi, rozšírené podkrovie vhodné na spanie alebo ako doplňujúci úložný priestor. Súčasťou je základné vybavenie, chladnička, umývačka, práčka a pod. Pri dome je okrasná záhrada s posedením, 5 parkovacích miest. Súčasťou je zabezpečovací systém. Priestor je pripravený tak, že je možné ho používať aj ako firemné kancelárie: štruktúrovaná kabeláž, vlastná dedikovaná linka pre internet, hlásič požiaru, záplavové senzory atď.
Cena prenájmu, vrátane energií (elektrina, kúrenie - plynový kotol, voda) a internetu je 650 EUR bez DPH za mesiac. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk