Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 428 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2742 Prenájom: kancelária, Závodie

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Závodie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
56 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.06.2022
Aktualizované
01.12.2023
Cena 6,50 €/m2/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID  2742  Prenájom: kancelária Závodie

Prenajmeme  kanceláriu 56 m2.

V cene nájmu su i zdielané parkovacie miesta na spolocnom parkovisku pred budovou pre nájomcu a jeho návštevníkov. Kancelária je vybavená PC sieťou s možnosťou napojenia na server v serverovni. V cene služieb sú zahrnuté spotreba energií, vody, odvoz komunálneho odpadu, správa a upratovanie spoločných priestorov, monitorovanie budovy a parkoviska kamerovým systémom,  všetky revízie a zabezpečenie BOZP. Areál je chránený zabepečovacím systémom s pripojením na pult SBS.

Cena: 6,50 Eur/m2/mesiac + služby ( 2,50,- Eur/m2)