Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2756 Prenájom Rodinný dom – Hliny VI

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Hliny VI
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.08.2022
Aktualizované
15.08.2022
Cena 1 600,00 €/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2756  Prenájom  Rodinný dom – Hliny VI

Radový rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite, je prerobený, ako bezbariérový (nemusí byť).Na prízemí sa nachádza vstupná chodba (vstavená skriňa), wc, kuchyňa ( linka na mieru s komplet elektrospotrebičmi) je  prepojená s obývacou izbou (  krb, sedacia súprava, stolíky, TV). Z izby je vstup na terasu a menšiu záhradu. Na poschodí sa nachádzajú 3 veľké izby, jedna menšia a veľká kúpeľňa (vaňa, sprchový kút, umývadlo, wc).

V suteréne je práčovňa, garáž (slúži ako dielňa) a dve zariadené  izby (pracovňa, spálňa...) Dom je komplet  vybavený a zariadený. Vykurovanie a príprava teplej vody samostatným plynovým kotlom.

Cena: 1.600,- Eur/mesiac + merateľné energie