Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler09
makler09@bvreal.sk
0905834198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Výmena 3 izbového bytu 70 m2 Žiar nad Hronom za rodinný dom KJ1020

  • Byty, Výmena, Žiar nad Hronom | pic. 1
  • Byty, Výmena, Žiar nad Hronom | pic. 0
  • Byty, Výmena, Žiar nad Hronom | pic. 1
Typ
Výmena
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 0,00 €
makler09 BV REAL PD

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Jana Kopčanová a realitná kancelária BV REAL ponúka na výmenu 3 izbový byt v  Žiari nad Hronom za rodinný dom + doplatok.

Byt je možné vymeniť za rodinný dom v okolí Žiaru nad Hronom v lokalitách Ladomerská Vieska, Lovčica-Trubín, Lutila, Lovča, Dolná Trnávka, Dolná Ždaňa.

Šikovný čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt o rozlohe 70 m² sa nachádza na 3. poschodí sedemposchodového zrenovovaného bytového domu. Okolie je obklopené výbornou vybavenosťou a skutočne tu nájdete všetko, čo pre život budete potrebovať.

Byt je tak veľký, že pre dvoj či trojčlennú rodinku poskytne útulné miesto pre spokojné bývanie. 

Poloha bytu je jedinečná aj keď máte deti, ktoré sa nudiť nebudú, pretože v okolí sa nachádza dostatok detských ihrísk, kde sa budú môcť s novými kamarátmi vyblázniť a zahrať. 

Vybrať si správne bývanie je zodpovedná úloha. Ak vám však záleží na pokojnom bývaní s širokou občianskou vybavenosťou, pekným prostredím, zrekonštruovaným bytovým domom a bytom s praktickou dispozíciou, tak sa príďte určite pozrieť na tento byt. V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poisteniaTermín obhliadky si môžete dohodnúť na tel. č. 0918 517 597, mailom: jkopcanova@bvreal.sk, alebo osobne v kancelárii BV REAL.

číslo zákazky KJ1020