Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Kakoš
jan.kakos@residence-real.sk
+421901705709

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ! Rodinný dom na predaj Žiar

Typ
Predaj
Mesto
Žiar
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
18.09.2018
Aktualizované
15.08.2019
Ján Kakoš TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421901705709

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Žiar len 10 km vzdialenej od mesta Liptovský Mikuláš, vhodný na rekreačné alebo trvalé bývanie. Dom postavený v 50 rokoch 20. storočia je v pôvodnom stave. Situovaný je v strede obce na hlavnej ulici, na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 784 m2. Dispozičné riešenie: za malou vstupnou chodbou je útulná kuchyňa z ktorej sa vchádza do dvoch izieb a kúpeľne. Kúrenie zabezpečuje kachľová pec na tuhé palivo a ohrev vody elektrický bojler. Súčasťou stavby je aj priestranná dreváreň. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu, vodovod a elektrinu. Za domom je krásna veľká záhrada s prístupom k potoku. Ak hľadáte kľudnú lokalitu pre oddych a relax na Liptove, dohodnite si obhliadku s maklérom jan.kakos@residence-real.sk, 0901 705 709 a presvedčte sa sami. Cena 65 000 € .