Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 613 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj dom 4 izbový, novostavba, veľký pozemok, Puškinova ulica, Závod

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Závod
Ulica
Puskinova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
05.05.2022
Aktualizované
05.05.2022
Cena 229 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom, v obci Závod, ulica Puškinova. Dom je pripravený na odovzdanie novému majiteľovi. Obec leží v severnej časti okresu Malacky. Rozloha pozemku 623 m2. Vo variante holodom. V energetickej triede A. Úžitková plocha 113 m2. Plus úložný priestor pod strechou 9 m2. Predný plot s bránou. Terasa 12 m2. Hrubá úprava terénu. Zámkova dlažba okolo domu, vjazd do domu. Montovaný oceľový systém Modul Term Pasív 150 NEQ. Strešná krytina Terran vo farbe Mocca s 50 ročnou zárukou a klampiarske prvky KJG. Vonkajšia farebná fasáda. Plastové okná v prevedení trojsklo vo farbe orech exteriér. Podlahové vykurovanie s úsporným elektrickým systémom Hevolta. Ohrev TUV tepelným čerpadlom. Rekuperáciu Hevolta. Elektrické rozvody s ukončením vypínačov a zásuviek značky Legrand. Rozvod internetovej a televíznej siete v izbách a obývačke. Bleskozvod. Vymaľovanie na bielo. Odvodnenie strechy do drénov na pozemku. Hrubé začistenie terénu. Poistenie domu. Energetický certifikát. Po odovzdaní kompletnú realizačnú fotodokumentáciu dokladmi pre kolaudáciu. Kompletné pripojenie na siete. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Konštrukcia objektu: iná. Ostatné vybavenie: televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie. Cena: 229 000 €. Vrátane provízie pre RK. KONTAKT: 0903234033