Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

V Zavare na predaj dva pozemky 685 m² a 470 m² spolu aj oddelene

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Zavar
Ulica
Poronda
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1155 m2
Pridané
10.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Cena 50,00 €/m2
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

Iba 6 km od Trnavy v obci Zavar v lokalite Poronda, ponúkame na predaj 685 m² pozemok, ktorý sa nachádza v lokalite Poronda. Zo súčasnej ornej pôdy bude bez problémov pri podaní žiadosti o zmene predefinovaný na stavebnú parcelu. Od prístupovej cesty, kde sú prípojky na inžinierske siete, k nemu vedie cez 45,5 m² vstupnú plochu 73,60 m dlhý a 3 m široký vstupný koridor. Šírka ponúkaného pozemku je 19,10 m a dĺžka 31,60 m. Na jeho konci je vymedzené 2 m ochranné pásmo od kanála. V prípade záujmu je v ponuke aj 470 m² parcela za kanálom. Cena: 50,- €/ m²