Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalupa v tichom prostredí - Závadka nad Hronom

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Ulica
Závadka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
702 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
25.05.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 0,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chalupu - situovanú v pokojnom prostredí Horehronskej dedinky Závadka nad Hronom, okres Brezno, mimo hlavnej cesty. Obec leží medzi dvoma národnými parkami Nízke Tatry a Muránska planina, od okresného mesta Brezna vzdialená len 23 km (route 66). Pôvodná stavba je drevenej konštrukcie, postavená v r. 1950, prístavba (veranda, kúpeľňa a zadná izba) sú postavené z kvadry, základy - skala. Strecha je pokrytá novou strešnou krytinou v r. 2020. Situovaná je na pozemku o výmere 702 m2. Dispozične pozostáva z presklenej verandy, kuchyne, obývacej izby s krbom, dvoch priechodných izieb a kúpeľne s toaletou. Na poschodí je jedna väčšia izba s balkónom, jedna menšia izba a toaleta. V suteréne sa nachádza sauna so sprchovým kútom, sklad, toaleta a kotolňa. V dome je zavedená elektrina (meď), voda obecná, plynové ústredné kúrenie s možnosťou ovládania na diaľku, odpad - verejná kanalizácia. Súčasťou domu je garáž. Za domom je veľká záhrada, za ktorou preteká potok. V dedine je výborná občianska vybavenosť, okrem obchodov, potravín, zdravotného strediska a lekárne je tu aj krytá plaváreň, tenisový kurt, či pre rybárov obľúbený rybník, pri ktorom je penzión s bowlingovou dráhou, reštauráciou a slovenskou kolibou. Len 5 km je v susednej obci technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik a 25 km obľúbené stredisko Ski Telgárt. Chalupa svojou polohou ponúka ideálne miesto pre relax a oddych, v blízkosti je les a v okolí sú bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky a výletov.

Viac info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke .

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií. poradcu v oblasti financovania kúpy - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z