Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 512 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný, rovinatý pozemok 400 m2, Zamarovce

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Zamarovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
400 m2
Pridané
11.07.2019
Aktualizované
11.07.2019
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obci Zamarovce s výmerou 400 m2. Pozemok so šírkou 30 m je umiestený v zastavanej časti obce, na liste vlastníctva je vedený ako orná pôda. Územie, v ktorom sa nachádza pozemok je v (súlade so schváleným územným plánovaním obce Zamarovce zo dňa 10.10.2017) určené na zástavbu rodinnými domami. V súčasnej dobe obec rieši vysporiadanie pozemkov pod miestnu komunikáciu, z ktorej bude riešený prístup na pozemok. Súhlasné stanovisko obce k výstavbe rodinného domu na pozemku bude možné vydať až po ukončení procesu vysporiadania prístupovej cesty. Všetky IS v dosahu. Prístupová cesta: nespevnená. Vyhľadávaná a pokojná lokalita a veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta Trenčín. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhu na vklad právnikom, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. Dohoda o cene možná.