Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Wiedermann
wiedermann@vasereality.sk
0905843832

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Zamarovce

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Zamarovce
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
170 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.03.2020
Aktualizované
25.03.2020
Peter Wiedermann VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Zamarovce. Dom stojí na pozemku 800m2, v tichej časti obce. Dom má vymenené plastové okná, v kuchyni, na chodbe a v 2 izbách plávajúce podlahy a zrekonštruovanú kúpeľňu.

Dispozičné riešenie: vstupná chodba s výstupom na povalu, terasa, chodba, priestranná kúpeľňa s vaňou, WC a umývadlom, kuchyňa s jedálňou, obývačka, spálňa so vstavanou skriňou a detská izba. 

Dom je celý podpivničený, pivnicu je možné užívať ako druhú bytovú jednotku. Nachádza sa tu kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 2 izby a odkladacia miestnosť.

Na povale je možnosť vybudovať podkrovné bývanie.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je ústredné, riešené plynovým kotlom, ohrev TÚV plynovým bojlerom. 

Za domom stojí letná kuchyňa a dielňa, na pozemku je drevený altánok.

Dom sa nachádza vo vynikajúcej lokalite, pozemok je slnečný, v blízkosti je nová cyklotrasa, športoviská. Cena 174 900 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0905 843 832, prípadne mailom: wiedermann@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky