Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt v novostavbe s parkovaním

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Zálesie
Ulica
Muškátová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
11.08.2017
Aktualizované
11.08.2017
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Zálesí na Muškátovej ulici.

Dispozícia bytu a technické špecifikácie:

byt na 1. poschodí, nadštandardne zariadený s komplexným vybavením v peknej novostavbe, ktorá je tvorená zo štyroch samostatných bytových jednotiek v centre Zálesia, asi 10 km od Bratislavy. Každý byt má samostatný vstup. Výmera nehnuteľnosti je 54 m2 + 4 m2 balkón. Orientácia bytu je na 3 sv. strany - východ, juh a západ, čo zabezpečuje množstvo svetla po celý deň. V byte sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou a priestranná spálňa so vstavaným šatníkom, samostatné WC a kúpeľňa. V chodbe je tiež umiestnená dostatočne veľká vstavaná skriňa, v ktorej je skrytý plynový kotol značky BUDERUS. Byt má samostatné vykurovanie a klimatizáciu / tepelné čerpadlo. Samozrejmosťou našej ponuky je i vlastná internetová prípojka, káblovka a osadený satelit. V cene bytu nieje zahrnuté  parkovacie státie. Náklady na energie činia cca 75Eur/ mesiac ( cca 2 osoby ).

Okolie a vybavenosť:

V blízkosti sa nachádza novovybudovaný park s množstvom zelene,kostol, potraviny a materská škôlka. Pre milovníkov prírody môžeme doporučiť prechádzky k ramenu Malého Dunaja. Dostupný ihneď. Veľmi milí a tolerantní susedia.

Cena nehnuteľnosti je 88.000,-Eur.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863