Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
244 925 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Drevenica na okraji malej osady obce Zákopčie (EXKLUZÍVNE len u nás)

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Zákopčie
Mestská časť
U Kordišov
Ulica
Zákopčie
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.08.2017
Aktualizované
13.08.2017
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Mať pôvodnú drevenicu dobrom stave môže byť pre niekoho výhodou.  Táto chalupa si fantáziu nového majiteľa priam pýta. Sú otvorené dvere prestavbe - či už modernizáciou na dnešné pomery, alebo reštauráciou na zachovanie pôvodnej gazdovskej chalupy. Teraz je vybavená jednoduchým, ale praktickým zariadením, veľkosť malej osady a umiestnenie domu na jej okraji na príťažlivosti celej nehnuteľnosti určite prispieva. Atraktivita je podporená upokojujúcim miestom a krásnym výhľadom. Lokalita je vyhľadávaná chalupármi kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky.

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj pôvodnú drevenicu, situovanú v krásnom prostredí  v jednej z osád obce Zákopčie. Má dve nadzemné podlažia, je postavená na kamenných základoch s klenbovou pivnicou. V prvom NP (prízemie) je zádverie, chodba, kuchyňa a spálňa, malá komôrka. V  kuchyni je piecka, a jednoduchý kuchynský nábytok. Spálňa je taktiež vybavená jednoducho, s lôžkami pre 4 osoby. V podkroví je jedna malá izba, ostatný priestor je  doteraz nezastavaný. Stavebnou súčasťou , prístupnou aj z chodby je hospodárska budova – stodola. Veľké vráta umožňujú jej využitie na garáž, alebo dostavbu ďalších obytných priestorov. Teraz slúži ako sklad a dielňa.
Výmera pozemku k domu je 1.053 m2, dom je pripojený vzdušnou elektrickou prípojkou na elektrické vedenie NN - 230/400V, doteraz bez napojenia na obecný vodovod, ktorý vedie popri dome,  vykurovanie je lokálne na pevné palivá. Prístup – celoročne prístupná asfaltová, ďalej 200 m nenáročná spevnená kamenistá, ale udržiavaná cesta, MHD - 1 km od domu.1

Cena. 27.000 eur + dohoda pri rýchlom jednaní, kontakt: +421 905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme profesionálne finančné poradenstvo, a to nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.