Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 937 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Babiak, RSc.
pavolbabiak@gmail.com
0905 924 303

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok 1950 m2 v lukratívnej lokalite Beverly (Vysoké Tatry)

  • Pozemky, Predaj, Poprad, Vysoké Tatry | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Vysoké Tatry | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Vysoké Tatry | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Vysoké Tatry | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Vysoké Tatry | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Poprad
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1950 m2
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
16.02.2021
Cena 185,00 €/m2
Pavol Babiak, RSc. RECOMP, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 924 303

Popis nehnutelnosti

Predáme stavebný pozemok v lukratívnej časti Vysokých Tatier o výmere 1950 m2. Pozemok sa nachádza v tzv. Malom Smokovci. Je situovaný medzi Dolným Smokovcom a obcou Nová Lesná, tesne pod hranicou Tatranského národného parku. Lokalita je ľahko prístupná - v blízkosti je zástavka TEŽ, SAD a MHD. Od Popradu je vzdialenosť cca. 7 km, do Starého Smokovca je to cca. 3 km. Lokalita je v miernom svahu, orientovaná smerom na juh. Spĺňa podmienky na vysoko atraktívne, zdravé bývanie, v krajinársky vysoko cennej horskej lokalite Slovenska. Pozemok je určený na výstavbu rodinných domov, rekreačných domčekov alebo víl. Maximálna zastavanosť pozemku je 25%, max. podlažnosť je 2NP + podkrovie, max. výška 15m od pôvodného terénu. K dispozícií sú všetky inžinierske siete /elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia, verejné osvetlenie, komunikácie, káblová televízia/.
Pre viac info kontaktujte: Pavol Babiak, RSc., tel. č.: 0905 924 303, e-mail: pavolbabiak@gmail.com, RECOMP, s.r.o. Poprad bezplatne ponúka právny servis, kompletné vybavenie úveru a poistenia.

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.