Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 383 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ! 3-izbový apartmán, Štrbské Pleso

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
29.07.2019
Aktualizované
15.01.2020
Cena 0,00 €
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Oznamujeme cteným záujemcom, že projekt Lake Resort je úplne vypredaný!

V jedinečnej lokalite osady Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách, na okraji jazierka Nové Štrbské pleso, ktoré je položené v nadmorskej výške 1 315 m n. m. vzniká unikátny apartmánový dom. Budúceho majiteľa a tiež návštevníka zaujme scenéria tohto bývania priamo na jazere.
Celkom je k dispozícii 46 apartmánových bytov.

Vybavenie apartmánov :
-Samostatná smart bytová stanica, ktorou na diaľku smartfónom ovládate teplotu apartmánu a šetríte náklady v čase, kedy sa apartmán nevyužíva
-Hliníkové veľkoplošné okná s izolačným 3-sklom
-Kompletne zariadené kúpeľne – bezšpárové obklady a dlažby značky Villeroy & Boch a talianskej značky MIRAGE, vodovodné batérie a doplnky Hansgrohe, sprchovací kút HÜ​PPE, sanitárna technika
-Dizajnové vynilové podlahy s atraktívnym dubovým drevodekorom výbornou odolnosťou a tvarovou stabilitou
-Celoplošné a kusové koberce
-Interiérové dvere v obložkovej zárubni s povrchovou úpravou s vysokou odolnosťou voči oderu a poškrabaniu v dubovom dekore (resp. biele v závislosti od dizajnu apartmánu)
-Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi
-Kompletný nábytok v dubovom resp. bielom dekore v závislosti od dizajnu apartmánu
-Čalúnené boxspringové postele značka Materasso hotelová kolekcia s čelom a komfortnými zdravotnými matracmi
-Rozkladacia sedačka značka GKT s dreveným roštom a plnohodnotným matracom určeným na každodenné spanie
-Svietidlá
-Závesy, dekoratívne predmety

3-izbové apartmány sú vo veľkosti 66,84 m2 - 117,21 m2 (vrátane balkóna)

Manažment správy hotelového programu bude mať na starosti všetky záležitosti spojené s rovnomerným prenájmom apartmánov v hotelovom programe, vypracovaním prehľadov obsadenosti pre majiteľov apartmánov a bude zodpovedný za maximalizáciu príjmu, ktorí sa po odrátaní provízie pre správcu hotelového programu rozdelí medzi majiteľov apartmánov.
1 a 2-izbové apartmány sú automaticky zaradené do hotelového programu a dodávané len kompletne zariadené v štandarde hotelového vybavenia, aby sa tak zabezpečila rovnaká úroveň vybavenia všetkých apartmánov.
Majitelia apartmánov si majú možnosť zakúpiť samostatne uzamykateľné sklady, aby po vyprataní apartmánu pre prenájom mohli uskladniť svoje osobné veci v sklade, ktorý bude uzamknutý.
Pri 3-izbovom apartmáne bude rozhodnutie na majiteľovi, či bude apartmán využívať len on sám alebo ho zaradí do hotelového systému.