Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 358 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ! 2-izbový apartmán, Štrbské Pleso

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
29.07.2019
Aktualizované
15.01.2020
Cena 0,00 €
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Oznamujeme cteným záujemcom, že projekt Lake Resort Štrbské pleso je predaný.

V jedinečnej lokalite osady Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách, na okraji jazierka Nové Štrbské pleso, ktoré je položené v nadmorskej výške 1 315 m n. m. vzniká unikátny apartmánový dom. Budúceho majiteľa a tiež návštevníka zaujme scenéria tohto bývania priamo na jazere.
Celkom je k dispozícii 46 apartmánových bytov.

Vybavenie apartmánov :
-Samostatná smart bytová stanica, ktorou na diaľku smartfónom ovládate teplotu apartmánu a šetríte náklady v čase, kedy sa apartmán nevyužíva
-Hliníkové veľkoplošné okná s izolačným 3-sklom
-Kompletne zariadené kúpeľne – bezšpárové obklady a dlažby značky Villeroy & Boch a talianskej značky MIRAGE, vodovodné batérie a doplnky Hansgrohe, sprchovací kút HÜ​PPE, sanitárna technika
-Dizajnové vynilové podlahy s atraktívnym dubovým drevodekorom výbornou odolnosťou a tvarovou stabilitou
-Celoplošné a kusové koberce
-Interiérové dvere v obložkovej zárubni s povrchovou úpravou s vysokou odolnosťou voči oderu a poškrabaniu v dubovom dekore (resp. biele v závislosti od dizajnu apartmánu)
-Kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi
-Kompletný nábytok v dubovom resp. bielom dekore v závislosti od dizajnu apartmánu
-Čalúnené boxspringové postele značka Materasso hotelová kolekcia s čelom a komfortnými zdravotnými matracmi
-Rozkladacia sedačka značka GKT s dreveným roštom a plnohodnotným matracom určeným na každodenné spanie
-Svietidlá
-Závesy, dekoratívne predmety

2-izbové apartmány sú vo veľkosti 44,73 m2 - 69,36 m2 (vrátane balkóna)

Manažment správy hotelového programu bude mať na starosti všetky záležitosti spojené s rovnomerným prenájmom apartmánov v hotelovom programe, vypracovaním prehľadov obsadenosti pre majiteľov apartmánov a bude zodpovedný za maximalizáciu príjmu, ktorí sa po odrátaní provízie pre správcu hotelového programu rozdelí medzi majiteľov apartmánov.
1 a 2-izbové apartmány sú automaticky zaradené do hotelového programu a dodávané len kompletne zariadené v štandarde hotelového vybavenia, aby sa tak zabezpečila rovnaká úroveň vybavenia všetkých apartmánov.