Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 594 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
robert.kubala@agent.sk
+421 907 336 493

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobná/skladovacia hala na prenájom, Vysoká nad Kysucou

Typ
Prenájom
Okres
Čadca
Ulica
Vysoká nad Kysucou
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
69 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
30.08.2022
Aktualizované
21.09.2023
Cena 2,50 €/m2/mes.
Mgr. Róbert Kubala, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 907 336 493

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka na prenájom halu s využitím na skladovacie alebo výrobné účely v obci Vysoká nad Kysucou.

Plocha haly je 58 m2 + podiel 11 m2 na manipulačnej ploche pred halou. Hala má samostatné meranie spotreby elektriny a plynu. Vybavená je plynovým ohrievačom. Toalety sú spoločné so samostatným prístupom zvonku.

Cena prenájmu je 2,5 EUR/m2 mesačne bez DPH, t. j. 172,50 EUR mesačne bez DPH. Výška platieb za energie je účtovaná podľa skutočnej spotreby. V prípade záujmu o dlhodobý prenájom je možná individuálna dohoda na cene za prenájom.

Poplatok za služby realitnej kancelárie je 150 EUR.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.