Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
239 655 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj murovaná chata, Vyšná Kamenica, okr. Košice - okolie

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
84 m2
Pridané
20.07.2017
Aktualizované
19.10.2017
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj murovanú poschodovú chatu s celoročným využitím vo Vyšnej Kamenici, v krásnom prostredí s výhľadom na prírodu Slanských vrchov, približne 25 km od Košíc. Chata je v pôvodnom stave.

Zastavaná plocha chaty s verandou a altánkom je 118,25 m2. Zastavaná plocha samotnej chaty je 49,7 m2, úžitková plocha 84,5 m2.

Dispozičné členenie: prízemie o výmere 42,3 m2 - obývačka, kuchyňa, WC so sprchou a kozub na vyhrievanie celého objektu radiátormi. Poschodie: 2 nepriechodné izby a vstavaný šatník.Veranda má rozmer 21,3 m2. Altánok o výmere 47,25 m2 je chránený pred dažďom rolovacím priehľadným systémom.

Pod verandou je situovaná pivnica o rozmere 30,3 m2 a pod altánkom garáž o veľkosti 18,8 m2. Vstup do pivnice je z garáže.

Objekt je chránený alarmom napojeným na pult polície. Spoločná vodáreň je v súkromnom vlastníctve niekoľkých chatárov. K dispozícii je aj možnosť kúrenia elektrinou.

V blízkosti chaty je spevnená plocha pre parkovanie 3 vozidiel o rozmere cca 20 m2. Na upravenom pozemku sa nachádza posedenie pri otvorenom ohnisku a dreváreň o rozmere 9,5 m2.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.