Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
245 037 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj murovaná chata, Vyšná Kamenica, okr. Košice - okolie

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
84 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.07.2017
Aktualizované
12.12.2017
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj murovanú poschodovú chatu s celoročným využitím vo Vyšnej Kamenici, v krásnom prostredí s výhľadom na prírodu Slanských vrchov, približne 25 km od Košíc. Chata je v pôvodnom stave.

Zastavaná plocha chaty s verandou a altánkom je 118,25 m2. Zastavaná plocha samotnej chaty je 49,7 m2, úžitková plocha 84,5 m2.

Dispozičné členenie: prízemie o výmere 42,3 m2 - obývačka, kuchyňa, WC so sprchou a kozub na vyhrievanie celého objektu radiátormi. Poschodie: 2 nepriechodné izby a vstavaný šatník.Veranda má rozmer 21,3 m2. Altánok o výmere 47,25 m2 je chránený pred dažďom rolovacím priehľadným systémom.

Pod verandou je situovaná pivnica o rozmere 30,3 m2 a pod altánkom garáž o veľkosti 18,8 m2. Vstup do pivnice je z garáže.

Objekt je chránený alarmom napojeným na pult polície. Spoločná vodáreň je v súkromnom vlastníctve niekoľkých chatárov. K dispozícii je aj možnosť kúrenia elektrinou.

V blízkosti chaty je spevnená plocha pre parkovanie 3 vozidiel o rozmere cca 20 m2. Na upravenom pozemku sa nachádza posedenie pri otvorenom ohnisku a dreváreň o rozmere 9,5 m2.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.