Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
259 045 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marcela Jarolímová
jarolimova@diamondreality.sk
0905 442 617

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj murovaná chalupa, Vyšná Hutka, okr. Košice - okolie, v osobnom vlastníctve

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
76 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
26.04.2018
Ing. Marcela Jarolímová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 442 617

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj murovanú chalupu so záhradou v obci Vyšná Hutka, okr. Košice - okolie, v osobnom vlastníctve. Skutočnosť je oveľa krajšia, vo všetkých smeroch, ako fotografie.
Pekná chalupa je okamžite celoročne obývateľná bez nutnosti akýchkoľvek investícií. Zastavaná plocha: 38 m2 + altánok• Úžitková plocha chalupy: cca 76 m2 + altánok. Veľkosť pozemku: 330 m2.
Má tri izby: prízemie jedna izba s krbom cez ktorý je vykurovaná celá chata, kuchyňa so spotrebičmi ( plynová varná doska, elektrická rúra, ročná chladnička), Pekná kúpeľnička so sprchovacím kútom, teplá voda cez elektrický ohrievač a dve izby na poschodí + balkón. Studňa s pitnou vodou testovanou na jar, nové čerpadlo dva nezávislé vodné okruhy vnútorný aj vonkajší, pivnica, altánok. Chatu je možné v prípade záujmu napojiť na celoročný obecný vodovod a tiež na plyn - obe médiá tesne pred hranicou pozemku.
K nehnuteľnosti je celoročný bezproblémový prístup autom, príjazdová komunikácia je v prípade snehu čistená a spojazdňovaná obcou, čo je v prípade rekreačných lokalít takmer raritou. Tieto skutočnosti umožňujú reálne celoročné uživanie tejto nehnuteľnosti.
Na pozemku záhradka, ovocné stromy a kríky. Pri rýchlom jednaní brezové drevo na zimu. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.