Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Petránová
katarinapetranova@maxareality.sk
+421 907 822 194

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RAJ - turistický a vodný - Vyhne - Rodinný dom

Typ
Predaj
Mesto
Vyhne
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.01.2017
Aktualizované
16.03.2017
Ing. Katarína Petránová MAXA REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 907 822 194

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zariadený, starší tehlový dom v obci Vyhne, známej turistickej oblasti Štiavnických vrchov. Dom je v pôvodnom stave, rekonštrukcia potrebná. Má plyn, elektrinu a vodu. Zastavaná plocha je 221m2. Disponuje 3 izbami, 2 komorami, 1 kuchyňou s linkou, plynovým sporákom a veľkou špajzou. Kúpelňa je spoločná s WC. Má vaňu, ale nemá umývadlo. Podlaha je z PVC a betónu. Okná sú drevenné (pôvodné). Strecha je sedlová, podkrovie čiastočne prerobené. Výhodou je garáž, na ktorej je malá terasa s výhľadom. Nevýhodou je chýbajúca pivnica a veľmi malý pozemok, ktorý tvorí len predzáhradka a asi 2m plocha za domom. Neďaleko je vodný raj Vyhne, biatlonový areál. V širšom okolí sa nachádza lyžiarsky areál Salamander Resort, historické mesto Banská Štiavnica, či kúpele Sklenné Teplice. Keďže sa jedná o turisticky zaujímavú oblasť, dom je vhodný na chalupu, alebo na prenájom. Cena 36 31 230 €. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 907 822 194 alebo na e-maile: katarinapetranova@maxareality.sk. ID ponuky: 22343