Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler09
makler09@bvreal.sk
0905834198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj pozemku trvalý trávnatý porast Vyhne KJ1022

  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Vyhne
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
4184 m2
Pridané
29.04.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 0,00 €
makler09 BV REAL PD

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Jana Kopčanová a Realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast, v extraviláne katastrálneho územia Vyhne.

Máte radi samotu, oddýchnuť si od ruchu mesta, usporiadať si myšlienky, či len tak bezcieľne sa túlať lesom a na nič nemyslieť?  Potrebujete nabrať energiu, aby ste zvládali ten stres, ktorý máte v práci? Mať tak vlastnú chalupu, kde môžete kedykoľvek zájsť, keď to budete potrebovať. A ešte si ju aj navrhnúť a postaviť, aby na Vás boli Vaše deti hrdé a v budúcnosti hovorili, túto chalupu postavili moji rodičia. To je myšlienka, však. Ešte ju aj zrealizovať, to by bolo super. My Vám dávame takúto možnosť a to pozemkom na samote o veľkosti 4184 m2, ktorý je priam ideálny na odpočinok.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru 
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č.  0918 517 597, mailom: jkopcanova@bvreal.sk, alebo osobne v kancelárii BV REAL.

číslo zákazky KJ1022