Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler09
makler09@bvreal.sk
0905834198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj pozemku - lesný pozemok Vyhne KJ1025

  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žiar nad Hronom, Vyhne | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Vyhne
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2959 m2
Pridané
29.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 0,00 €
makler09 BV REAL PD

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Jana Kopčanová a Realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj pozemok - lesný pozemok, v extraviláne katastrálneho územia Vyhne.Pozemkom na samote o veľkosti 2959 m2 Vám dávame možnosť túlať sa lesom bezcieľne a na nič nemyslieť, nabrať energiu, aby ste zvládali stres v práci, či utiecť z ruchu miest a navyše, kto rád zbiera hríby, okolie mu to ponúka.V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru 

- poistné poradenstvo / vybavenie poisteniaBližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č.  0918 517 597, mailom: jkopcanova@bvreal.sk, alebo osobne v kancelárii BV REAL.číslo zákazky KJ1025