Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinný dom Východná

Typ
Predaj
Mesto
Východná
Ulica
Východná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
445 m2
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
30.11.2021
Aktualizované
10.05.2022
Cena 169 000,00 €
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom vo Východnej. Jedná sa o klasický dedinský dom, nachádzajúci sa v strede obce. Postavený bol v roku 1926, kombináciou tehál a skaly.
Posledné roky slúžil ako pohostinstvo, v objekte sa preto nachádzajú aj 2 bary, veľká kuchyňa, sedenie pre zákazníkov v barovej časti a na veľkej slnečnej terase a tiež v pivničných priestoroch.
Vykurovanie domu zabezpečuje pec na pevné palivo, v podzemnej časti je funkčný krb. Voda je z dedinského vodovodu, kombinovaná s vodou z vlastnej studne. Kanalizáciu je v súčasnosti napojená na ČOV, s možnosťou napojenia na obecnú kanalizáciu. V rámci IS je možnosť napojenia sa aj na plynovú prípojku.
Podkrovie je v pôvodnom stave, vhodné na prestavbu. Okná v celom objekte sú pôvodné, drevené.
Veľkou výhodou domu je jeho orientácia - nachádza sa v strede dediny, otočený na juhozápad, je slnečný počas celého dňa.
Priestor v podzemnom podlaží je naozaj krásny, klenby sú z kameňa a tehly, vo vynikajúcom stave. Po rekonštrukcii môže byť z domu luxusná vidiecka rezidencia.
Veľkou devízou je blízkosť amfiteátra , v ktorom sa každoročne koná najväčší folklórny festival na Slovensku, do okresného mesta , Liptovského Mikuláša , sa dostanete priamo po diaľnici za 20 minút, do Popradu za 25 minút, Štrbské Pleso je vzdialené iba 25 kilometrov.
Pre viac informácií o objekte alebo v prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra - Vladimír Pavlík 0905 - 555 171.