Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Dušan Hurta
hurta@rrd.sk
0907154853

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám Rodinný dom v centre Vrútok. Výhodná cena.

Typ
Predaj
Okres
Martin
Mesto
Vrútky
Ulica
Matušovický Rad
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
235 m2
Celková plocha
250 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.09.2023
Aktualizované
05.12.2023
Mgr. Dušan Hurta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Predám rodinný dom v centre Vrútok, vhodný na bývanie i komerčné využitie. 

Je v pôvodnom stave, vybavený plastovými oknami a novým plynovým kotlom.

Priestorová kompozícia je tvorená 3. bytovými jednotkami, výrobným priestorom a dvoma pivnicami.Celková úžitková plocha bez oboch pivníc je približne 235 m2, výmera pozemku 454 m2.K nehnuteľnosti je vypracovaný znalecký posudok.

Objekt je napojený na všetky IS.Bez tiarch, k dispozícií ihneď.Bližšie informácie: Mgr. Dušan Hurta, 0907154853, hurta@rrd.sk, hurta.dusan@gmail.com, www.rrd.sk