Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Veronika Hýllová
skvarekova@rrd.sk
0908664729

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobný objekt vo Vrútkach

Typ
Predaj
Okres
Martin
Mesto
Vrútky
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
13396 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.04.2021
Aktualizované
06.04.2021
Cena 119,00 €/m2
Mgr. Veronika Hýllová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj skladovo výrobného objektu vo Vrútkach. Má dobrú polohu i dostupnosť.

Zastavaná plocha objektu je 7219 m2.

V zastavanej ploche sú zahrnuté : betónová hala, tehlová administratívna budova s tromi skladovými priestormi, plechový sklad a vrátnica umiestnená pri vstupe do areálu.

Administratívna časť objektu  a rovnako výrobná hala prešli rekonštrukciou. 

Pozemok je rovinatý a oplotený. Jeho celková výmera je 13396 m2.

Možnosť ponechať a využívať na výrobné účely ako doposiaľ, prípadne ako ,,investičný“ pozemok pre developera, ktorý by nadviazal na už zrealizovanú okolitú bytovú a domovú výstavbu.

V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) .Bližšie informácie k ponuke Vám rada poskytne Mgr. Veronika Hýllová, tel: 0908 664 729, skvarekova@rrd.sk, skvarekova.veronika@gmail.com