Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Eštok maklér
Richard Eštok
estok@promreal.sk
0910339841

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj murovaná chata v tichej lokalite pri lese - Vrbové

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Vrbové
Ulica
Vysoké sady
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
68 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
02.06.2022
Aktualizované
08.06.2022
Cena 45 000,00 €
Richard Eštok Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Prom Real ponúka na predaj rekreačnú chatku v nádhernom a tichom prostredí na okraji lesa v obci Vrbové, v slušnej a bezpečnej záhradkárskej oblasti Vysoké sady. Ku chatke je ohradený pozemok 364 m2 v bezplatnom doživotnom užívaní a jedno parkovacie miesto. Chatka je murovaná, trojpodlažná so sedlovou strechou a úžitkovou plochou 68m2. Postavená je v roku 1990 z pálenej tehly a kvádra, stropy sú železobetónové a plechová strešná krytina. V chate je zavedená elektrina 220/380V a kúrenie je riešené krbom na tuhé palivo v obývacej izbe.

Dispozičné riešenie: na prízemí je kuchyňa, komora ktorú je možné prerobiť na kúpeľňu, samostané WC, schodisko na poschodie kde je izba s krbom a balkónom. V podkroví je spálňa. Pred chatou je zastrešená terasa s ohniskom a posedením, ktorá je prepojená s murovanou budovou - kôlňa na drevo a pivnica.

Prom Real je vlastníkom autorských práv na fotky a video použité v tomto inzeráte.