Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Júlia Kučerková
kucerkova@vasereality.sk
0907 586 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ trojizbový byt 73 m², loggia - Vrbové, 6.apríla

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Vrbové
Ulica
6.apríla
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.06.2022
Aktualizované
27.03.2023
Júlia Kučerková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0907 586 921

Popis nehnutelnosti

180335- Predám priestranný 3 izbový byt vo Vrbovom na ulici 6.apríla s úžitkovou plochou 73m2+ loggia o rozlohe 3m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 4, v zateplenom panelovom dome s novým výťahom. V byte sú plastové okná so žalúziami, na chodbe je keramická dlažba, inak je byt v pôvodnom stave. Novému majiteľovi sa tak ponúka možnosť rekonštruovať byt podľa vlastných predstáv. K bytu prislúcha aj latková pivnica o výmere 2m2 v suteréne bytového domu. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť. Na prízemí je tiež k dispozícií spoločná bicykláreň. 

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom, bezproblémové parkovanie. 

Cena 94 900 €

Viac informácií a dohodnutie obhliadky na telefónnom čísle 0907 586 921 alebo mailom na kucerkova@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.