Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Júlia Kučerková
kucerkova@vasereality.sk
0907 586 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ murovaná chata VRBOVÉ Vysoké sady

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Vrbové
Ulica
Vinohradnícka
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
58 m2
Celková plocha
32 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
25.05.2022
Aktualizované
09.08.2022
Cena 45 000,00 €
Júlia Kučerková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0907 586 921

Popis nehnutelnosti

link na videoobhliadku: https://youtu.be/BxSJZys8-O8

180309 -  Predám murovanú trojpodlažnú chatu so sedlovou strechou so záhradou v záhradkárskej osade vo Vrbovom. Chata bola postavená v r. 1990 z pálenej tehly a kvádra, stropy sú železobetónové monolitické, fasáda je brizolitová. Chata je situovaná na svahovitom pozemku o výmere 364 m2. Šírka pozemku 13 m a dĺžka 28 m. V chate je zavedená elektrina 220/380V, kúrenie je zabezpečené krbom na tuhé palivo, okná sú drevené, strešná krytina je plechová. Dispozičné riešenie: v suteréne je miestnosť na náradie a skladovanie ovocia 3 m2, na prízemí je kuchyňa 10,5 m2, komora 2 m2, ktorú je možné prestavať na kúpeľňu, samostatné WC 1,5 m2 a schodisko 3 m2, na poschodí je izba s krbom 14 m2 a balkónom 3 m2, v podkroví je spacia miestnosť 11 m2. Pred chatou je čiastočne zastrešená terasa s ohniskom o výmere 20 m2. Príslušenstvom k chate je aj čiastočne podpivničená murovaná kôlňa s úžitkovou plochou 13 m2. Voda je z vlastnej kopanej studne.  Kanalizácia je riešená trativodom. Terén pred chatou je upravený tromi zatrávnenými terasami s betónovými opornými múrmi. K chate vedie spevnená prístupová cesta.

Cena 45 000 € + dohoda

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky ma kontaktujte na čísle 0907 586 921 alebo mailom kucerkova@vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky