Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 241 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Danišovičová
danisovicova@diamondreality.sk
0907 765 314

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 5 izbový rodinný dom, Vrbovce

Typ
Predaj
Okres
Myjava
Mesto
Vrbovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
13.05.2018
Aktualizované
01.10.2018
Zuzana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 765 314

Popis nehnutelnosti

Na predaj 5 izbový vidiecky rodinný dom na samote, obec Vrbovce (9 km od Myjavy). Dom sa nachádza pod lesom na okraji polosamoty. Je vhodný na chalupárčenie aj celoročné bývanie. Stav domu je pôvodný, bude potrebovať rekonštrukciu. Dom je dosť priestranný, prislúcha k nemu záhrada s veľkými stromami (Mirabela, jablone). Je postavený pár metrov od hranice s Českou republikou. Okolie tvorí nádherná príroda ideálna na oddych a relax. Rozloha pozemku: 4 áre. Je rovinatý a oplotený. Dom je starší, ponad celú stavbu sa tiahne povala, ktorá slúži ako odkladací priestor. K domu prislúcha menšia pivnica. Voda v kúpeľni je zohrievaná elektrickým boilerom. Kúrenie drevom (kotol na etážové kúrenie). Dom je z pálenej aj nepálenej tehly. IS: Elektrina je, voda je pitná zo studne. Plyn je pred domom, treba ho len pripojiť. WC je suché. V prípade záujmu o väčší pozemok je možné dokúpiť susedný pozemok o rozlohe 26 árov. V obci vzdialenej 4 km sú 3 x potraviny, MŠ, ZŠ, lekár, zubár. Neďaleko domu je autobusová aj železničná zastávka. K dispozícii je ihneď. Cena je 47 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie Diamond Reality s.r.o., kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314 alebo 0944 328 264