Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 037 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom penzión s barom v obci Vrbov

Typ
Prenájom
Okres
Kežmarok
Mesto
Vrbov
Ulica
Vrbov
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
480 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.06.2020
Aktualizované
11.09.2020
Cena 1 100,00 €/mes.
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zabehnutý penzión v podtatranskej obci Vrbov nachádzajúcej sa v pohorí Levočských vrchov. Penzión v roku 2005 prešiel kompletnou rekonštrukciou, keby bola budova prestavaná na penzión.
Penzión má dva nadzemné podlažia plus podkrovie, ktoré momentálne slúži ako skladovací priestor. Strecha je z plechu a penzión bol postavený z kameňa a tehly. Polovica budovy je podpivničená. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom. Penzión sa nachádza na pozemku o rozlohe 939 m2. Podlahová plocha je približne 480 m2 plus podkrovie a pivnica. Zastávaná plocha pozemku je 240 m2. Na pozemku sa okrem penziónu nachádza altánok s dvomi grilmi, detské ihrisko s pieskoviskom a preliezkami. V oplotenom areáli penziónu je tiež zabezpečené parkovanie pre cca 10 áut.
Súčasťou penziónu je aj bar, ktorý sa nachádza na prízemí. Bar slúži primárne hosťom penziónu, ale je možné prevádzkovať ho aj samostatne. Priestory baru ponúkajú príjemné prostredie s možnosťou posedenia aj na terase, prípadne zahrať si stolný futbal, biliard a iné. Penzión disponuje 6 izbami s kapacitou 14 lôžok. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, tiež chladničku. Pre všetky izby je k dispozícií plne vybavená kuchynka nachádzajúca sa na prízemí. Penzión má okrem vstupu cez bar aj samostatný vstup priamo od hlavnej cesty.

Mesačné nájomne je 1 100 €/mesiac plus energie. Nájomné je potrebné zaplatiť na pól roka dopredu.
Predajná cena penziónu je 169 tis. €.

Obec Vrbov je známa svojím geotermálnym kúpaliskom, ktoré je otvorené celoročne. Neďaleko je tiež do Vysokých Tatier (15 km), Slovenského raja (25 km), miest Kežmarok (6 km) a Poprad (12 km). Obec Vrbov poskytuje základnú občiansku vybavenosť: základná a materská škola, potraviny, pošta, lekár pre dospelých aj pre deti, knižnica, zastávka autobusu.
Pre viac informácií nás neváhate kontaktovať na tel. č. 0907 862 139, alebo mailom: recomp.poprad@gmail.com