Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 167 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

STAVEBNÝ POZEMOK - VÝHODNE

  • Pozemky, Predaj, Vranov nad Topľou | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Vranov nad Topľou | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Vranov nad Topľou | pic. 1
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
567 m2
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
15.06.2021
Cena 1,00 €/m2
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V krásnej tichej časti Vranova v susedstve rodinných domov je v ponuke na predaj pekný stavebný pozemok o veľkosti 567 m2. Ponúkaný pozemok je situovaný v radovej zástavbe na ulici Viničnej. Inžinierske siete sú pred pozemkom. Rozmery pozemku 9 x 60 m ponúkajú možnosť výstavby moderného domu s veľkou terasou, kde nájdete pokoj a relax pri popíjaní dobrej kávy a letného osviežujúceho drinku s výhľadom na okolitú prírodu. Zvyšná časť pozemku umožňuje výtvorenie okrasnej záhrady s miestom pre gril a detské šantenie, alebo úžitkovej záhrady, kde budete pestovať ovocie a zeleninu. Rozmýšľate nad kúpou tohto pozemku ? Nerobte to dlho. Buďte medzi prvými, lebo je to veľmi zriedkavá ponuka, ktorá si rýchlo nájde svojho nového majiteľa. Cena je vecou korektnej dohody. Ponúknite. Neváhajte ma kontaktovať v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. telefonický, alebo mailom. Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu tejto nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.